Таке солодке слово ПЕРЕМОГА, що воно за поняття…
Раніше це була перемога в чесному двобої - хто сильніший, спритніший той і перемагав.
Але з часом все змінилося, почав перемагати той, хто хитріший, більш пристосований до сучасного світу. Це були вже не відкриті бої, де використовувалась певна тактика, стратегія та фізична сила, це вже було вміння перехитрити ворога, застати його зненацька, використати найкращу, найсучаснішу зброю, і мимоволі приходить думка: чим відрізняється перемога від вбивства, адже і там і там втрати неминучі, але як, якою ціною!
Згадуючи Біблійний сюжет: колись у Давида був шанс убити царя Саула, коли той спав, але щось зупинило…, але що, не посмів підняти руку на Божого помазаника, а може дещо ще? Людина, яка перемогла Голіафа у відкритому бою, яка не раз виривала вівцю із пащі лева, чи погодилась би вона таким чином отримати перемогу? Та чи перемога це, більш якось схоже на вбивство!
Багато хто хоче зараз перемогти. Можливо це студент, який хоче вступити до вузу. Та як саме: використовуючи свої знання, інтелект, певні навики, чи може впливових батьків, чи намальовану довідку про інвалідність? Ну і що, що записано «інвалід», зате студент. Та ставши так студентом чи не зайняв ти чиєсь місце, місце того наполегливого, талановитого, чи не вбив ти чиюсь мрію! А потім? Ну а потім, як навчений: з тим домовився, запропонував свої зв’язки, зв’язки батьків, а може підставив, а може вбив (і таке буває!), а якщо ти лікар, далеко не найкращий, то вбивство може стати твоєю роботою.
Але, попри все – переміг! Хіба перемога цього не варта! Бо перемога – це все: гроші, слава, впливовість , влада, тріумф!!!
А як здобути перемогу, щоб стати президентом! Яким чином? Нехай люди виберуть! А якщо не виберуть!? Якийсь не 100% план, тоді - фальсифікація, підтасовка, купівля людських переконань, трохи наклепів на суперників, а по суті – брехня! Ну то й що, зате – перемога! Та чи перемога це, я б назвала це вбивством, вбивством людських мрій, переконань, віри в чесність, справедливість, не говорячи вже про фізичну усунення.
Чи багато людей сьогодні хочуть перемогти в чесній боротьбі, щоб це дійсно називалось перемогою, перемогою з великої букви, за яку поважають, шанують, щиро радіють?
Якось немодно це зараз, та й не можливо, не гарантовано. Раптом програш, раптом все пропало, та й грошей стільки вкладено. Чи хватить духу прийняти поразку, сором, смерть, як колись прийняв це все Ісус Христос, невинний, непорочний взяв на себе усі людські гріхи, хвороби, прокляття!
Та все ж Він переміг! О Ісус, тільки Ти наша надія, наша ПЕРЕМОГА. З Твоєю мудрістю, силою та любов’ю цю перемогу уже ніхто не вирве: ніяка хитрість, підлість, підлабузницво, продажність, жорстокість нас, тих хто надіється на Ісуса Христа, ніколи не подолає! Ми перемагатимемо цей світ Господньою Любов’ю, тому що ми все можемо в укріпляючому нас Ісусі Хресті!
Елена Качан,
Украина
Киевская церковь "Божий Дар" Спасибо Господу за Его дары и вся слава Ему e-mail автора:olenakachan@gmail.com
Прочитано 3497 раз. Голосов 0. Средняя оценка: 0
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n